Redd – Kalpsiz Romantik

          Redd grubu on yıldan fazla bir süredir müzik dünyamızda ve kariyerini sakin bir şekilde sürdürüyor. Şarkı sözleri ve müzikleriyle daha ilk albümleri çıkmadan beğeni kazanan grup, daha sonra artan bir ilgiyle karşılandı. Hatta film müziklerinde dahi şarkılarına yer verildi. Alternatif müzik ve grupların yaygınlaştığı ülkemizde sadık bir dinleyici kitlesi edinmeyi de kısa sürede başardılar.

          Grubun yayınladığı son albüm olan “Mükemmel Boşluk”, geçtiğimiz yıl Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanmış ve yine ilgi toplamıştı. Bu albümle ilgili son çalışma ise “Kalpsiz Romantik” isimli şarkıyla ilgili oldu. Şarkının hem sözü, hem de müziğine imza atan isimse Doğan Duru.

Redd-Kalpsiz Romantik-en yeni şarkılar-2

          Geçtiğimiz günlerde çekimleri tamamlanan klip, ekranlarda yerini almış durumda. Çekimler için seçilen şehir Konya oldu. Buradaki Meke Krater Gölü’nün görüntüleri eşliğinde renklenen klibin yönetmenlik koltuğunda Güneş Duru oturdu.

          Sosyal medyada yayınlanmasıyla birlikte dinleyicilerin ilgisini çeken klip, yüz bin izlenme oranını çok kısa sayılabilecek bir sürede aşmayı başardı. İlerleyen günlerde bu sayının daha da artacağı kesin.

CEVAP VER