Gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Su

          Eve yorgun geldiniz, aklınızdaki tek şey hemen uyumak. Cildinize de yastığınıza da bunu yapmayın! Makyajınızı temizlemeden asla yatmayın. Çünkü makyaj temizleme cilt bakımının en önemli noktalarından biri.  Son yıllarda makyaj temizlemede en iyi yardımcılarımız olan misel suların en yenisi Gülsha markasından geliyor; Gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Su bugünkü konuğumuz.

          Yüz temizlemede misel (micellar) su dönemine girdik. Köpük veya jel formundaki temizleme ürünlerine göre daha pratik olan misel sular, diğer bütün ürünlerin pabucunu dama attı bile. Suya dayanıklı makyaj dâhil tüm makyajınızı kolaylıkla temizlemenizi sağlayan misel sular, durulama gerektirmediğinden oldukça pratikler de. Şimdi ise tüm bunları ve daha fazlasını içeren bir ürün olan yeni Gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Su ile tanışmanın zamanı!

          Doğayı güzellik rutinimize taşıyan Gülsha markası, Sakinleştirici Tam Gül Misel Su ile makyaj temizleme işlemini keyifli bir hale getiriyor. %100 doğal gül suyu içeriğine sahip Gülsha Misel Su, makyajınızı temizlerken aynı zamanda cildinizi besliyor ve nemlendiriyor. Hassas misel teknolojisine sahip bu ürün, cildin nemini yok etmeden tüm kir ve makyajı yüzünüzden söküp atıyor ve yerine gül suyunun tazeliğini, yumuşaklığını ve aydınlığını bırakıyor.

          Her cilt tipi ve her yaş grubu için uygun olan Gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Su durulama gerektirmiyor. Bir parça pamuğu misel su ile ıslattıktan sonra yüz, boyun, göz ve dudaklarınızı temizleyebilirsiniz. Genç ve taze bir cilt için ilk adımı Gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Su ile atmaya ne dersiniz?

CEVAP VER