Her Şey Mümkün

          Bu hafta vizyona girecek “Her Şey Mümkün” filmi, romantik komedi türü örneği ve birbirinden ünlü oyuncuları barındıran kadrosuyla öne çıkıyor. Çekimlerine geçen yıl başlanan filmde tiyatro kökenli oyuncuların yanısıra ülkemizin en ünlü radyo programcıları da yer aldı.

Her Şey Mümkün-en yeni filmler-2

          Yetkin Dikinciler ve Azra Akın’ın başrollerini paylaştığı filmde Dikinciler iki rolde oynadı. Tiyatro dünyamızın ünlü isimlerinden Haldun Dormen ise alışık olmadığımız bir karakterle, mafya babası rolüyle görev aldı. Hatta eline ilk defa silah aldığını belirtmiş kendisi. Filmde rol alan radyo programcıları ise Hop Dedik Ayhan, Cem Arslan, Tamer Gül ve Bay J.

          Oyuncu kadrosunun diğer bölümünde Levent Ülgen, Kaan Girgin, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Mehtap Bayrı, Umut Oğuz ve Bora Sivri gibi isimler bulunuyor.

Her Şey Mümkün-en yeni filmler-3

          Filmin yönetmenliğinde Alper Babayağmur’u görüyoruz. Kendisi Ayşe Babayağmur ve Apa Mehmet Şen ile birlikte senaryoya da katkı koymuş.

Özet:

          Tesisatçılık yaparak geçimini kazanan İbrahim’e piyangodan büyük ikramiye çıkar. Haberi aldıktan sonra güzel bir tatil yapmaya karar verir ve gittiği otelde tanıştığı Pelin’le aşk ilişkisine girer. Aslında İbrahim çok ünlü bir iş adamı ile karıştırılmaktadır ve günler geçtikçe işin içerisine mafya ve magazin dünyası da girecek, olaylar sarpa sarmaya başlayacaktır.

CEVAP VER