Lancome Matte Shaker

          Yaz makyajı demek renkli dudaklar demek. Bu yaz klasik renklerin aksine rengârenk ve farklı tonlarla dudaklarınızı şenlendirmeye hazır olun! Son moda mat rujların en yenisi Lancome Matte Shaker bugün En Yenileri’nin konuğu.

Lancome Matte Shaker-en yeni shakerler

          Son zamanların yükselen trendlerinden mat rujların hepimizin makyaj çantasından özel bir yere sahip olduğu bir gerçek. Özellikle sıcak aylarda, eriyip gitmeyen bir dudak makyajı için en ideali mat rujlardır! Sizi yarı yolda bırakmayacak bir mat ruj arıyorsanız karşınızda yeni Lancome Matte Shaker! Akmayan, bulaşmayan kalıcı bir ruj için Lancome Matte Shaker’lara güvenebilirsiniz.

Lancome Matte Shaker-en yeni shakerler

          Evet, mat rujlar bizim zaafımız. Çünkü mat rujlarımızı sevmek için geçerli sebeplerimiz var. Mat rujların formülleri kalıcı olduğundan, gün içinde dağılmazlar ya da dudak çizgilerine dolmazlar. Bu nedenle mat rujumuzu gönül rahatlığıyla sürer ve sürekli aynaya bakıp dudak makyajımızı kontrol etme derdinden kurtuluruz. Çarpıcı renklere sahip Lancome Matte Shaker dudağınızla adeta bütünleşiyor ve gün boyu da öyle kalıyor. Sanki dudağınıza dövme yaptırmışsınız gibi!

Lancome Matte Shaker-en yeni shakerler

          Belirgin dudaklar yaratan capcanlı 7 dinamik renk seçeneğine sahip Lancome Matte Shaker, yenilikçi dokusu ve yoğun pigment içeren formülü ile ince bir doku sunuyor. Dudaklarınızda ağırlık yapmayan bu likit ruj dakikalar içerisinde matlaşıyor ve gün boyu üst düzey bir konforu da beraberinde getiriyor.

Lancome Matte Shaker-en yeni shakerler

          Lancome Matte Shaker, kusursuz uygulama için tasarlanmış sünger bir aplikatöre sahip. Sünger aplikatör, üründen dudağınızı yeterli miktarda örtecek likit ruju sizin için seçiyor ve dudağınıza nüfuz ederek dakikalar içerisinde yumuşak, ipeksi ve belirgin dudak görünümü elde etmenizi sağlıyor. Yani tek yapmanız gereken bu çarpıcı renkler arasından seçiminizi yapmak, rujunuzu çalkalamak ve bu muhteşem dudak kokteylini dudaklarınıza uygulamak!

CEVAP VER