Koton Pul Detaylı Jean Pantolon

          Trendleri takip eden Koton markası, yine yaza damgasını vuracak bir koleksiyonla geliyor. Daha beyaz jean modası eskimeden, yine Fahriye Evcen ile Nakış koleksiyonunu duyuran marka, adından söz ettirmeye devam ediyor. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden Koton Pul Detaylı Jean Pantolon ise bugün bizim konuğumuz.

Koton Pul Detaylı Jean Pantolon-en yeni pantolonlar

          Şimdi Moda Nakışlı sloganıyla koleksiyonda yerlerini alan nakışlı ürünler, doğadan ilham alınarak, baharın tazeliğini modayla buluşturuyor. Reklam filminin bugünlerde ekranlarda dönmeye başladığı, birbirinden renkli nakışlı modellerden biri olan bu pantolonu, En Yenileri’nde bugün sizler için yakın takibe aldık.

Koton Pul Detaylı Jean Pantolon-en yeni pantolonlar

          İndigo Taş renginde olan Koton Pul Detaylı Jean Pantolon, senenin iki moda detayına sahip bir ürün. Hem bir paçasında yırtık, hem de diğerinde nakış detayı olan bu model, yaz sezonunun en trend jeanlerinden biri olmaya aday.

Koton Pul Detaylı Jean Pantolon-en yeni pantolonlar

          Dar kesim, normal bel tasarlanan Koton Pul Detaylı Jean Pantolon, çoğunluğu pamuk kumaştan oluştuğu için yazın terlemenize neden olmayacak. Dar, kısa paçalarının altında, sneakerlarla kombinleyebileyeğiniz ve herkesi kendinize hayran bırakacağınız bir model olan bu ürün, tek başına star parçanız olabilir.

          Baharın her rengini içinde barındıran, nakışlı koleksiyonunda, Koton Pul Detaylı Jean Pantolon gibi pek çok ürüne ulaşmak için, Koton markasının sitesini ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. En Yenileri için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER