Funda Arar – Bırakma Beni

          Pop müzik şarkıcıları arasında kariyerine emin adımlarla devam eden solistlerden biri Funda Arar. Güçlü sesi ile kulaklara hitap ederken, güzelliğiyle gözlere de hitap eden şarkıcı, daima kaliteli şarkılara yorum getirerek başarı çıtasını her daim yükseltiyor. Her yeni albümünde bu özelliği görmek kendisi ve hayranları için önemli bir husus.

          Geçtiğimiz aylarda çıkardığı “Aşk Hikayesi” isimli on birinci albümünde de sözünü ettiğimiz geleneği devam ettirdi Funda Arar ve albüm pop müzik dinleyicileri tarafından çok çabuk benimsendi. Sosyal medya üzerinde de yoğun bir ilgi görüyor çalışma.

Funda Arar-Bırakma Beni-en yeni şarkılar-2

          Şarkıcının albümdeki şarkılarla ilgili son çalışması ise “Bırakma Beni” ile ilgili oldu. Şarkıya çekilen klip geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başladı ve kısa sürede ilgi odağı oldu.

          Albüm için çekilen ikinci klibe konu olan şarkının söz ve müziğinde yine ünlü yorumculardan biri olan Gülşen’in imzası var. Aranjesi ise ülkemizin en ünlü müzisyenlerinden Ozan Çolakoğlu tarafından yapıldı. Son dönemde çekilen birçok klipte imzası olan Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klip, yeni çalışmaya kadar Funda Arar hayranlarına  hitap edecek.

CEVAP VER