Tuğba Özerk – Süslü Günah

          Pop müzik şarkıcılarının önemli bir kısmı yeni albüm, single ve klip çalışmalarının çıkışı için yaz döneminin yaklaştığı günleri seçer. Özellikle hareketi şarkılarıyla dikkat çekmek ve yazlık mekanlarda dinleyicilere ulaşmak isteyenlerin genel tercihi budur. Sözünü ettiğimiz durum bu yaz mevsimi öncesinde de geçerli ve birçok şarkıcı yeni albüm çıkararak sezona giriş yaptı bile. Bunlardan biri de Tuğba Özerk ve şarkıcı yeni single çalışması “Süslü Günah” ile yeniden ekran ve sahnelere dönüyor.

Tuğba Özerk-Süslü Günah-en yeni şarkılar-2

          Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albümdeki şarkının söz ve müziği Tuğba Özerk’e ait. Düzenlemede ise Onur Betin imzası var. Dijital ortamlarda yayınlanan şarkı, hareketli formuyla ilk günden beğeni kazanmayı başardı.

          Klip çalışması içinse genel tercihlerin aksine bir tutumla Tuz Gölü seçildi. Aynı gün içerisinde tamamlanan çalışmada elli kişiden oluşan bir set ekibi görev yaptı. Erkan Nas yönetmenliği ile meydana getirilen klipteki görsel öğeler titizlikle hazırlandı ve ortaya izleyenlerin seyir zevkini yükselten görüntüler çıktı.

          Yaz dönemlerinin vazgeçilmez isimlerinden olan Tuğba Özerk’in aynı başarıyı bu yıl da göstermesinin beklendiğini ayrıca belirtelim.

CEVAP VER