Görünen Adam

          Bu yıl, internet mecrasında yayınlanan dizilerin peş peşe geldiği bir yıl oldu ve bu durum izleyiciler için güzel bir avantaj olarak düşünülebilir. Televizyon ekran ve kanallarındaki yayın politikasının eleştirilmeye başlandığı, senaristlerin manifesto yayınlamak zorunda kaldıkları bir ortamda en mantıklı alternatif olarak görünüyor internet dizileri. İlk örneklerinin izleyiciler tarafından da benimsenmesiyle birlikte yapımcılar yeni projelerle karşımıza çıkıyorlar.

Görünen Adam-en yeni filmler-2

          “Görünen Adam”, televizyonda yaptığı işlerle geniş bir hayran kitlesi kazanan Onur Ünlü’nün internet dizisi projesi. Artık bir efsane olarak hatırlanan “Leyla ile Mecnun” ve “Beş Kardeş” gibi dizilerde kendine has tarzıyla çığır açan Ünlü, marifetlerini bu kez internet mecrasında sergileyecek.

Görünen Adam-en yeni filmler-3

          Dizinin yönetmenliğinin yanısıra senaryosu da Onur Ünlü’ye ait. Başrol oyunculuklarında Erkan Kolçak Köstendil ile Osman Sonant’ı izleyecek ve görünmez adamlar diyarında görünen adam olan bir gencin başından geçen mizah dolu anlara tanık olacağız.

          Dizinin yayın bulacağı internet kanalı ise YouTube ve yalnızca buradan izlemek mümkün olacak. Başlangıç tarihi olarak ise 15 Mayıs seçildi ve yayınlanan fragmanla birlikte geri sayım başladı.

CEVAP VER