Ege Çubukçu – Bana Ne

          Hip Hop müziği ülkemizde henüz yaygın bir şekilde benimsenmese de, özellikle yeni nesil gençlerin ilgisiyle gün geçtikçe artan bir rağbet gördüğü iddia edilebilir. Özellikle sahne performanslarının dinamik ve canlı bir atmosfer sağlamasının katkısı büyük. Ceza ve Sagopa Kajmer isimlerinin katkıları ve düet çalışmaları ile müziğimize adaptasyonu da bir şekilde sağlanıyor bu türün.

Ege Çubukçu-Bana Ne-en yeni şarkılar-2

          Rap müziği tutkunlarının en sevdiği isimler arasına girenlerden biri de Ege Çubukçu. Sahnelerin aranan müzisyenlerinden biri olan şarkıcı, geçtiğimiz yıl “Reçete” isimli single çalışması ile beğeni toplamış ve kariyerindeki yükselişini sürdürmüştü.

Ege Çubukçu-Bana Ne-en yeni şarkılar-3

          Yaz mevsimine az bir sürenin kaldığı şu günlerde, bu kez “Gece Gelen Sıkıntı” isimli iki parçalık bir single çalışması ile yeniden gündemde Ege Çubukçu. İki şarkıdan oluşan albümde isim “Adı Yok” ve “Bana Ne” isimli bir şarkı var ve çıkış/klip şarkısı olarak da o seçildi.

          Klibin çekimleri İzmir’in gözde tatil beldeleri Alaçatı ile Urla’da yapıldı. Harun Işık’ın yönetmenliğini yaptığı klip, sosyal medya üzerinde yayınlandığı andan beri yoğun bir rağbet görüyor.

CEVAP VER