Avon Viva La Vita EDP

          En yeni ve çok konuşulacağını düşündüğümüz ürünlerle sizleri buluşturduğumuz sayfamızda bugün Avon’un yeni parfümü Viva La Vita EDP’yi konuk ediyoruz.

Avon Viva la Vita-en yeni parfümler

          Bahar ve yaz aylarının o cıvıl cıvıl ruhunu yakalamak için parfüm de en az kıyafetlerimiz kadar önemli. Güneşli günler için kendinize yeni bir parfüm arayışındaysanız Avon’un yeni parfümü Viva La Vita EDP tam size göre!

Avon Viva la Vita-en yeni parfümler

          131. yılını kutlayan Avon, çok çeşitli parfüm yelpazesine eklediği yeni ürünü Viva La Vita EDP ile kadınların parfümde de en çok tercih ettiği kozmetik markalarından biri olmaya devam ediyor.

Avon Viva la Vita-en yeni parfümler

          Yaz geldiğinde ağır parfümler yerlerini daha hafif ve ferah kokulara devrediyor. Avon Viva La Vita EDP işte tam da böyle kokulardan biri. Hafif, çiçeksi, taze… Canlandırıcı mimoza çiçeği, taze elma ve hoş sandal ağacının enerji verici karışımı ile Avon Viva La Vita EDP, size her dakikanızdan keyif almanız için ilham verecek bir koku. Her tarza ayak uydurabilecek nitelikteki Avon Viva La Vita EDP, size cezbedici bir güç katacak!

Avon Viva la Vita-en yeni parfümler

          Avon Viva La Vita EDP’nin meyvelerin ve çiçeklerin etkileyici doğal kokusuyla sizi sarıp sarmalamasına hazır olun! Çiçek kokulu parfümler, bir buket çiçek gibi, romantik ve ferah kokmanızı sağlar. Özellikle bahar ve yaz ayları için çok uygundurlar. Parfüm çeşitleri arasında meyve kokulu parfümler de önemli bir yere sahiptir. Sıcak ve sevimli kokulardır. Özellikle yaz aylarında çokça tercih edilirler. Tüm bunların birleşiminden oluşan yeni Avon Viva La Vita parfüm, sandal ağacının hoş kokusunu da arkasına alarak sıcak ve nemli yaz gecelerinde taze ve ferah kokmanızı sağlayacak bir parfüm.

Avon Viva la Vita-en yeni parfümler

          En çok tercih edilen kadın ve erkek parfüm serilerine imza atan Avon, anneler günü yaklaşırken hayattaki en değerli varlıklarımız annelerimiz için güzel seçenekler sunuyor. Taze, yumuşak ve ferah kokular bize annemizi hatırlatır. O halde bu anneler gününde annelerimizi şımartmak ve mutlu etmek için Avon Viva La Vita EDP harika bir seçenek! Avon ürünlerini daha yakından takip etmek ve ürünlere çok daha uygun fiyatlardan erişmek isterseniz Avon Kayıt Formunu doldurup hemen üye olmanız mümkün!

CEVAP VER