H&M Kısa Kot Şort

          Çıktıysa kısa kot şortlar yazlıkların arasından, yaz gelmiş demektir. Çıkmadıysa geçen yazdan, dar geliyorsa, ya da artık o şort sizi çok sıktıysa sayfamıza hoş geldiniz, çünkü bugün En Yenileri‘nde şahane kot şortları ağırlıyoruz. H&M markasının en yeni ürünlerinde gözümüze çarpan şort, bu yaz vazgeçilmeziniz olmaya geliyor.

H&M Kısa Kot Şort-en yeni şortlar

          Yaz demek, deniz kokan kentlerde kot şort demek. Eski kotları keserek ferahladığımız bu ürünler, hemen herkesin tercihi. H&M markası bu sezon, kotlarınıza kıymanıza gerek kalmayan bir ürünle karşınızda. H&M Kısa Kot Şort her ortama rahatlıkla uydurabileceğiniz bir model.

          Her sezon trend olan ürünlerden biri olan kot şortlar, bu sezon da yoğun ilgi görüyor. Kadın giyiminde oldukça büyük bir paya sahip markalardan biri olan H&M markası, bu yoğun talebe üç farklı renk seçeneğine sahip, kısa kot şort ürünüyle cevap veriyor.

H&M Kısa Kot Şort-en yeni şortlar

          Açık kot mavisi, kot mavisi ve neredeyse siyah renklerine sahip H&M Kısa Kot Şort, her rengiyle sizi cezp edecek bir ürün. Yıkanmış süper streç kot kumaşından üretilen ürün, beş adet cebe sahip. Düğmeli fermuar patlı ürün, duble paça, düşük bel tasarlanmış.

          H&M Kısa Kot Şort, yazın altına sandalet ya da sneakarlarla yazlıkta, plajda, sokakta, her yerde kullanabileceğiniz bir ürün.

CEVAP VER