Shiseido Sports BB Krem

          Güzelliğin başlangıç noktası, cilttir ve cilt her türlü dış etkene açıktır. Onu korumanın kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik olduğunu unutmayın. Çünkü sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt tek başına bile hayranlık uyandırır. Günlük hayatınızda, makyaj yaptığınızda dahi, makyaj altına güneş koruması kullanmalısınız. Çünkü makyaj cildinizi yeterince korumaz. Tam da güneş yüzünü iyiden iyiye göstermeye başlamışken tanıştığımız en yeni ürünlerden Shiseido Sports BB Krem bugünkü konuğumuz.

Shiseido Sports BB Krem-en yeni kremler

          Cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren eşsiz bir formüle sahip Shiseido Sports BB Krem günlük hayatınızın her alanında hatta spor yaparken de kullanabileceğiniz yepyeni bir ürün. Gündüz yaptığınız makyaj ile spor yapmanızı tabii ki tavsiye etmiyoruz. Ancak bu yeni krem, hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünü. Yüksek korumalı güneş kremi ve BB krem bir arada! Böylece spor yaparken de hafif bir ten ile görünümünüzü en iyi şekilde koruyabilmenizi sağlıyor.

          Shiseido Sports BB Krem SPF50, ıslandıkça cildi koruma etkisi artan “Wet Force Teknolojisi” ile güçlendirilmiş BB kremdir. Suya ve terlemeye dayanıklı Kremin, ıslandıkça cildi koruma kapasitesi de bu teknoloji sayesinde daha da artıyor. Yani spor yaparken de iyi gözükmek isteyen herkes için ideal bir ürün. Shiseido Sports BB Krem ile artık en ağır sporu yaparken terleseniz bile cildiniz iyi gözükeceğinden emin olabilirsiniz.

Shiseido Sports BB Krem-en yeni kremler

          Doğal bitiş ve ortaya yakın kapatıcılığa sahip olan krem, hafif formülü ile cildinize kolayca adapte olup adeta yüzünüzde yokmuş gibi bir görünüm sağlayacaktır. Spor yaparken de cilde bakım yapan, renk eşitsizliklerini ortadan kaldıran ve en önemlisi güneşin zararlı ışınlarından koruyan Shiseido Sports BB Krem hafif bir BB krem arayan herkesin makyaj çantasında sahip olmak isteyeceği bir ürün olarak en yeniler arasında yerini aldı!

CEVAP VER