Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik

          2017 yılının belki de en çok konuşulan gelinlik markası olacak Micaela Oliveira’yı bugün sayfamızda ağırlıyoruz. IF Wedding Fashion İzmir’de giyilmesi cesaret isteyen, sıra dışı modelleriyle adından söz ettiren Portekizli modacı Micaela Oliveira, İzmir’e ve kızlarına yaptığı övgülerle gönlümüzde taht kurdu. Sıra dışı modellerinin yanında pek çok farklı modeli de içinde barındıran gelinlik koleksiyonunun, en yeni modellerinden Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik, evlenmeden görmeniz gereken modellerden sadece biri.

Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik-en yeni gelinlikler

          Ünlülerin stilisti olan Micaela Oliveira, 2017 yılının başlarında “Bir Varmış Bir Yokmuş” adını taşıyan, Sinderella masalından esinlenerek tasarladığı koleksiyonu ile görsel şov sundu. Transparan gelinleriyle yürek hoplatan ve izleyenlerden tam not alan defile, yoğun ilgi gördü. Tasarımlarını sadece İzmir’in kadınları gibi güzel kadınların vücutlarına yakıştırdığı söyleyerek, İzmir kızlarını mahçup eden modacının en yeni koleksiyonundan Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik modelini, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik-en yeni gelinlikler

          Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik tam anlamıyla büyüleyici bir model. Straplez gelen önü yerlere kadar kabarık devam eden ürün, aslında buraya kadar diğer gelinlikleri andırıyor. Söz konusu gelinlik, asıl bundan sonrasıyla rüya gibi bir imaj çiziyor. Kollarında geniş volanlarla, bisiklet yakaya kadar çıkan ve eteklere kadar devam eden tül üzerindeki minik çiçeklerle, bir peri kızı gibi hissetmenize neden olan tasarımı gelinliği değiştiren detaylar.

Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik-en yeni gelinlikler

          En özel gününde masallardaki gibi bir prenses olmak isteyen kızlar, Micaela Oliveira RefSS01 Gelinlik modelini görmeden evlenmeyin!

CEVAP VER