MFÖ – Kendi Kendine

          Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsünü ülkemizde tanımayan, en az bir şarkısını bilmeyen yoktur belki de. Dillerden düşmeyen ve düşmeyecek şarkılarıyla birkaç neslin sevgi ve saygısını kazanmaya başladılar. Konserleri hala her yaştan insanın katılımıyla birer şova dönüşüyor. Üstelik sadece müzik ve konser performansları ile değil, televizyon programı, film ve reklamlarla da izleyicilerin karşısına çıkmaktan imtina etmiyorlar.

          Uzun bir süredir albüm çalışması yapmayan üçlü, eski ama eskimeyen şarkılarını seslendirerek yoluna devam ediyordu. Son albümleri, bundan on bir yıl önde çıkarmış oldukları “Agu” isimli albümdü ve hayranları sabırla yeni bir müjde bekledi onlardan. Beklenen güzel haberse geçtiğimiz hafta geldi ve büyük bir sevinç yarattı.

          Mazhar Alanson’un sosyal medya üzerinden yayınladığı bir video ile paylaştığı bu haberden sonra, albümün adının “Kendi Kendine” olduğunu öğrendi takipçiler. Videoda üç sanatçının sırayla söylediği sözler ve müjde yer alıyor.

          Artık geri sayımın başladığı albüm, piyasada yer alan birçok proje gibi DMC etiketi taşıyacak. Nasıl şarkılarla karşılaşacağımız merak konusu ve muhtemelen buna dair haberler de çok geçmeden gelmeye başlayacak.

CEVAP VER