Garnier Mineral Deodorant

          İlkbahar kendini iyice göstermeye başladı. Yaz mevsimi ise kapıda. Doğadaki değişim bakım dolabımıza da yansıyor haliyle. En Yenileri ekibinin bugün sizler için seçtiği ürün, yaz aylarında bakım rutininize kesinlikle dâhil etmeniz gereken yeni Garnier Mineral Deodorant!

          Sıcak havaların en büyük sıkıntısı terlemek. Islak görünen bir koltuk altı ve ter kokusu da cabası… Garnier, günlük bakımda doğal ürünlere artan ilgiden yola çıkarak, sizi yaz aylarında rahatlatacak mineral deodorantı ile karşınızda!

Garnier Mineral Deodorant-en yeni kozmetik ürünleri

          Bildiğiniz üzere deodorantların amacı ter kokusunu engellemektir, güzel koku vermek değil. Güzel kokuyu parfüm verir. Bu sebeple ilk hedefiniz ter ve ter kokusu olmalıdır. Garnier ailesinin yeni üyesi Garnier Mineral Deodorant, doğal ıslaklık emici mineral içeren formülü ile teri sünger gibi emici yapıya sahip bir deodorant.

Garnier Mineral Deodorant-en yeni kozmetik ürünleri

          Gün boyu banyodan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah hissetmeyi kim istemez? Garnier Mineral Deodorant, arındırıcı özellikli çay ağacı yağı içeriği ile ter kokusuna karşı kaynağında etki ederek banyonun verdiği temizlik ve ferahlık hissini uzatan ilk 48 saat etkili anti-perspirant deodorant olma özelliği de taşıyor. Koltuk altınızı ve giysinizi 48 saat boyunca kuru ve ferah hissetmenizi sağlarken cildinizin nefes almasına da izin veren Garnier Mineral Deodorant alkol ve paraben içermiyor.

          Hızlı kuruma, cildinize hassas bir dokunuş, uzun süre kalıcı ferahlık… Yeni Garnier Mineral hepsini bünyesinde barındıran bir deodorant. Yeni ve cilt dostu bir deodorant arayışındaysanız bu ürüne bir şans verebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Garnier Doğal Ferahlık Sprey’ini sizin için öneririz. Alkol ve alüminyum tuzu içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hızlı kuruma, cildinize hassas bir dokunuş, uzun süre kalıcı ferahlık sağlar.

CEVAP VER