Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise

          Yazın üzerimize ne giysek yalan, tek gerçek elbiseler. Her yerinden hava alabilen başka bir giysi türü olmadığından, elbiseler yaz günlerinin star parçasıdır. Bu ilgi üzerine, ürünleriyle bir kadına zarafeti iliştiren Exquise markasının, ilkbahar- yaz sezonundaki birbirinden güzel parçadan en yeni elbiseyi sizin için inceledik. Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise bugün En Yenileri sayfamızın konuğu oluyor.

Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise-en yeni elbise

          Exquise markasının yeni koleksiyonu, Akdeniz’in güneşli havası, masmavi gökyüzü, görkemli yapıları ve çabasız lüks güzelliğinden ilham alınarak tasarlanmış. Birbirinden renkli, hoş detaylı ve ihtişamlı ürünleri görünce siz de onlara hak verecek ve seçim yapmakta zorlanacaksınız. Bu koleksiyondan sizin için seçtiğimiz Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise ise sizi can evinizden vuracak bir parça olmayı vaat ediyor.

Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise-en yeni elbise

          Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise önü ve arkası derin v yaka uçuş uçuş bir ürün. Ayak bileklerinize kadar inen viskon kumaştan üretilen üründe, içinde minik desenleri olan açık pembe renk tercih edilmiş. Belinden ince bir kumaş kemerle üzerinize sabitleyeceğiniz ürün, yazın nefes alan kesimiyle oldukça rahat ettirecek.

          Exquise Fular Detaylı Belden Kemerli Viskon Elbise yanında aynı kumaştan bir fulara da sahip. Tarzı ve duruşuyla diğer elbise modellerine fark atan bu ürün, yaz günlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday.

CEVAP VER