Teoman – Paramparça 2017

          Teoman, müzik dünyasına girdiği ilk günden beri yaptığı şarkılarla hep ilk sıraları zorlayan isimlerden oldu. Kariyerine başlayalı tam yirmi yıl geçmiş ve geçen zaman içerisinde eskimeyen şarkılarının bir hayli fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Aldığı bir kararla bu şarkıların en popüler olanlarını yeni versiyonlarıyla yorumlamaya ve yayınlamaya başladı. İlk parça olarak ise dramatik sözleriyle çıktığı dönemde çok sevilen “Paramparça”yı seçti.

Teoman-Paramparça 2017-en yeni şarkılar-2

          Geçtiğimiz günlerde sosyal medya ve radyolarda dinleyicilere sunulan “Paramparça 2017”, ilk versiyonuna göre daha sert bir sounda sahip. Yine de gelen tepkilerin çoğunun olumlu olduğu gözlendi ve diğer parçalar şimdiden merak edilmeye başlandı. Şarkının bu güncel hali ile yayınlanmasında ise Avrupa Müzik aracı oldu.

          Birkaç yıl önce müziği bıraktığını belirten bir mektup yazarak sevenlerini şaşırtan Teoman, kararını değiştirmesinin ardından yeniden konser programlarına başlamış ve hayran kitlesini sevindirmişti. Farklı şarkıcılarla yaptığı ortak çalışmalar ve bu proje ile eski formundan bir şey kaybetmediğini de gösteriyor. Önümüzdeki dönemde yeni bir albüm haberi vermesi de dinleyicilerinin genel isteği durumunda.

CEVAP VER