Ceynur – Kafa Açma

          Yıllar önce eğlenceli kişiliği ve şarkılarıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan Ceynur, “Kafa Açma” isimli single çalışmasıyla yeniden sahne ve ekranlara döndü.

          Asıl adı Ceynur Biçer ve aynı zamanda tanıdık yorumcu Gaye Biçer’in ablası olan Ceynur, “Yağmur” isimli şarkı ve klibiyle çok kişi tarafından sempatik bulunmuştu. Bunda sıradışı görünümü ve tarzının büyük rol oynadığı söylenebilir.

Ceynur-Kafa Açma-en yeni şarkılar-2

          Uzun süren sessizliğini bozan şarkıcı, bu kez Yazz Records etiketi taşıyan yeni teklisi “Kafa Açma” ile kaldığı yerden devam ediyor. Şarkının sözleri Murat Güneş tarafından yazılırken, beste ve aranje ise pop müzik camiasının bilinen isimlerinden Volga Tamöz tarafından yapıldı. Çok geçmeden Ahu Şentürk yönetmenliğinde bir klip de çekildi ve sosyal medyada dönmeye başlamış durumda.

          Şarkının ortaya çıkış hikayesini paylaştığı bir yazıyı da sosyal medya üzerinde paylaşan Ceynur, emeği geçen herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Yazdıklarından anlaşıldığına göre Volga Tamöz’ün spontane bir şekilde gitarını eline alarak bir beste çıkarması ve şarkının söz yazarını aramasıyla şarkının yaratılış süreci başlamış… Şarkıya ilginin de aynı hızda büyümesi muhtemelen bu ekibin en büyük beklentisi.

CEVAP VER