Yasin Keleş ve Serdar Ortaç – Nüans

          Müzik dünyasında DJ olarak ünlenen Yasin Keleş, özellikle pop müzik şarkıcılarından Tan ile birlikte yaptığı çalışmalarla adını kitlelere duyurmuştu. Bu kez Serdar Ortaç’la birlikte çalıştığı “Nüans” isimli şarkı, dinleyicilerin şimdiden beğenisini kazanmış durumda.

          Şarkının söz ve müziği Tan Taşçı tarafından yapılırken, aranje kısmını Yasin Keleş kotardı. Serdar Ortaç yorumu ise yine onun kendine has tarzını yansıtıyor. Yapımcılığını Emre Müzik’in üstlendiği tekli albüm, sosyal medyada kısa sürede üst sıralara tırmanmayı da başardı. Uzun bir hazırlık dönemi sonucunda ortaya çıkan şarkı, bu emeğin meyvelerini vermeye başlamış gibi görünüyor.

          Şarkı için çekilen klip bir güne yakın bir sürede tamamlandı. Mekan olarak genelde olduğu gibi yine İstanbul ve buranın şirin ilçelerinden Çamlıca’daki bir villa seçildi. Müzik camiası için çekilen birçok klibe imza atan Kemal Başbuğ yönetmenliğinde hazırlanan klip, sosyal medya üzerinde yayın bulmasının ardından sempatiyle karşılandı.

          Hayranlarına sürpriz yapmayı her daim seven Serdar Ortaç, yaz öncesi yaptığı bu çalışma ile konser programlarının da renkleneceğini bu dönemden belli etmiş oldu ayrıca.

CEVAP VER