Lara Di Lara – Sıradan Dediğin

          Kısa süre önce yayınladığı 16 şarkılık bir repertuardan oluşan “Hazineler İçindesin” isimli albümü ile müzik gündeminde üst sıralara yerleşen Lara Di Lara, çalışmalarına hız kesmeksizin devam ediyor.

Lara Di Lara-Sıradan Dediğin-en yeni klipler-2

          Sony Music etiketi ile yayınlanan albümün en beğenilen şarkılarından biri olan “Sıradan Dediğin”, şarkıcının yeni klip çalışmasına konu oldu. Söz ve müziklerinin yanında aranjesini de kendi yaptığı şarkı, ruhunu tamamlayan bir anlatımla görsel bir hüviyet kazandı.

Lara Di Lara-Sıradan Dediğin-en yeni klipler-3

          Klibin yönetmenliğini üstlenen isim Sinan Kut ve ona görüntü yönetmeni olarak yardımcı olansa Semih Kababulut. Şarkıcıya eşlik eden isimlerse Rafael Cemo Çetin ile Lara Lakay oldu. İki günlük bir sürede tamamlanan klibin yapımcısı Sedef Yılmaer’di.

Lara Di Lara-Sıradan Dediğin-en yeni klipler-4

          Mekan olarak seçilen Trakya’nın doğal güzellikleri, seyir keyfi yüksek bir netice ortaya çıkardı. Çatalca Orman Köyü, Aya Nikola Manastırı ve Kastro Koyu Kamping gibi yerlerde yapılan çekimlerle izleyicilerin güzel anlar geçirmesi hedeflendi fakat tüm ekibin de bunu an be an yaşadığını söylemek mümkün. Sosyal medyada geniş bir dinleyici kitlesinin ilgisini çeken klip, yoğun bir şekilde paylaşılıyor öte yandan da.

CEVAP VER