Deichmann Graceland Gümüş Espadril

          Yazın ayak sağlımız dikkat etmemiz gereken en önemli hususlardan biri. Sıcak günlerde ayağımız daha çok terleyeceğinden, hava alan, ayağımızı rahat ettiren ayakkabılar seçmeliyiz. Tabii konforunun yanında giydiğimiz ürün tarz da olmalı. Tüm bu özellikleri içinde bulunduran bir ürün bu En Yenileri sayfamızda konuğumuz. Türkiye’de ayakkabı deyince bakmadan geçmeyeceğiniz adreslerden biri olan Deichmann markasının en yeni ürünlerinden biri olan Deichmann Graceland Gümüş Espadril karşınızda.

Deichmann Graceland Gümüş Espadril-en yeni ayakkabılar

          Bu yaz ayakkabılarda dikkat çeken renkler metalik renkler olacak. Sneakerlardan, babetlere, terliklerden, espadrillere hepsinde göreceğimiz bu metalik renkler en moda detaylardan biri. Deichmann markası da bu modayı ayakkabılarına yansıtmış. Ayakkabı, bu yaz hemen her şeyle kombinleyebileceğiniz bir ürün olarak vazgeçilmez ayakkabılarınız aranızda yerini almaya geliyor.

Deichmann Graceland Gümüş Espadril-en yeni ayakkabılar

          Deichmann Graceland Gümüş Espadril tüm espadrillerde olduğu gibi, hasır iplerin yuvarlanarak birbirine dikilmesiyle oluşmuş bir ayakkabı türüdür. Bu yapısıyla yazın teri emer ve oldukça konforludur. Ön bölümü tamamen parlak işlemelerle kaplanmış bu modelde, 2 cm topuk yüksekliği bulunmaktadır. Tabanı lastik olan üründe, iç bölümünde tekstil, yüzeyde ise sentetik malzeme kullanılmıştır.

          Her türlü giyim tarzına hitap eden Deichmann Graceland Gümüş Espadril ayakkabıyı kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Yazın kurtarıcısı olmayı vaat eden bu modele Deichmann markasının sitesinden ve mağazalarından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER