Clinique Lash Power Maskara

          Göz makyajının en önemli etabı maskaradır. Kusursuz bir makyaj, maskarasız asla tamamlanmış sayılmaz. Gözler ancak maskara ile derinlik kazanır. Kirpikler ancak maskara sürülünce dramatik bir havaya bürünür. Makyajı tamamlayan maskaradır ama maskara makyajsızken de kullanılabilir. Tek başına bile yüze ifade ve güzellik katan maskara işte bu nedenle kadınların vazgeçilmezidir. Maskara makyajda bu kadar önemli bir yere sahipken ünlü markalar da bu konuda boş durmuyorlar tabii. Clinique’in en yenisi Clinique Lash Power Maskara bugün En Yenileri’nin konuğu.

Clinique Lash Power Maskara-yeni maskarası

          Bazen doğal bir makyaj yapmak isteriz, kimi zaman da kirpiklerimizi olabildiğine hacimli göstermeye çalışırız. Ancak bunun için makyaj çantamızda iki farklı maskara taşımamız gerekebilir. Clinique’in yeni maskaraLash Power makyaj çantamıza yer kazandırıyor! Yeni Clinique Lash Power Maskara ile bir taşla üç kuş vurmaya hazır olun.

Clinique Lash Power Maskara-yeni maskarası

          Tek ürünle üç etki yaratmanıza imkân veren yeni Clinique Lash Power Maskara ile doğal, dolgun veya yoğun hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. Fonksiyonel Clinique Lash Power Maskara’yı istediğiniz görünüme göre döndürerek ayarlayın. Kirpiklerinizin dibinden başlayıp ucuna kadar, fırçayı ileri geri yaparak maskarayı uygulayın. Alt kirpiklerinize de uygulamak isterseniz bu kez fırçayı dik tutarak Lash Power Maskarayı hafif bir şekilde kirpiklerinize uygulayın ve işlem tamam! Akşam bir yere mi davetlisiniz? Maskaranızı en yoğun görünüme ayarlayıp ihtişamlı kirpikler yaratabilirsiniz ve geceye hazırsınız!

CEVAP VER