Oxxo Kruvaze Yaka Tulum

Oxxo Kruvaze Yaka Tulum

          Sıcaklar çökünce tek düşüncemiz ferah giysiler olacak. Ne giysem de terlemesem, terlersem ne giysem çabucak kurur. Bunun yanında şık ve her duruma uygun da giyinmek lazım, çünkü yaz günleri çabucak değişen planlar bizi farklı ortamlara sürükleyebilir. Böyle bir parça bulduk bugün sizlere. Oxxo markasının en yeni ürünlerinden biri olan Oxxo Kruvaze Yaka Tulum karşınızda.

          Tulum bir kadının dolabındaki en kurtarıcı parçalardan biri olabilir. Ayakkabı ve takıyla ortamdan ortama girebileceğiniz bu ürün, yazın yazlık kumaşlarla oldukça konforlu bir model. Tabiri caizse efil efil sokaklarda gezebileceğiz böyle bir ürün olan Oxxo Kruvaze Yaka Tulum, en yeni ürünlerinde sizleri bekliyor.

          Yazın en rahat yakalardan biri olan kruvaze yaka şeklinde tasarlanmış Oxxo Kruvaze Yaka Tulum, kollarında senenin modası volanlarla tasarlanmış. Eğer bu kruvaze yaka size fazla açık geldiyse, markanın görselinde sunduğu gibi, içine farklı renk bir büstiyer ile kombinleyebilirsiniz. Böylece hem rahat edersiniz, hem de ürünü daha çok şıklaştırırsınız.

          Oxxo Kruvaze Yaka Tulum, siyah ve mavi renk olmak üzere farklı iki renk seçeneğine sahip. Belden lastikli olan ürün, diz altına kadar geniş yapısıyla devam ediyor. Gündüz sneaker ile, akşam da şık bir stiletto ile uydurabileceğiniz bu ürüne Oxxo markasının internet sitesinden ya da mağazalarından ulaşabilirsiniz. En Yenileri için bizi takip etmeye devam edin.