Yves Rocher Toz Peeling

          Yıllar içinde kullanmadığımız güneş koruyucular, hava kirliliğinden tıkanan gözenekler, üşengeçliğimizden makyajımızı temizlemeden uyuduğumuz geceler cildimize siyah nokta, leke, kırışıklık, renk değişimi, tahriş veya sarkma olarak geri dönüyor. Keşke eskidiğinde cildimizi değiştirebilsek ama maalesef bu mümkün değil. Ancak cildi yenilemenin bir yolu var! Ölü derileri atarak, alttaki temiz ve sağlıklı derinin yüzeye çıkmasını sağlamak için peeling uygulaması cilt bakım rutininizde olmazsa olmazlardan olmalı. Peeling kategorisindeki en yeni ürünlerden %100 doğal içerikli Yves Rocher Toz Peeling ile taze bir cildin ilk adımını atın.

Yves Rocher Toz Peeling-en yeni peeling

          Yaşadığınız sorunları makyaj malzemeleriyle kapatmak yerine sorunun köküne inmek daha doğrudur. Yüz peelingleri ile cildinizi derinlemesine temizleyerek gözeneklerinizin rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz. Ciltteki ölü derileri atmak, daha pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmak için tercih ettiğimiz peeling işlemi Yves Rocher sayesinde en doğal haliyle karşımızda.

          Alıştığımızın aksine toz formda olan yeni Yves Rocher Peeling tamamen doğal içeriklerden oluşuyor. Cildinizi ölü hücrelerden arındırma, pürüzsüzleştirme ve parlatma konusunda Yves Rocher Toz Peeling güvenebileceğiniz bir ürün olmuş.

Yves Rocher Toz Peeling-en yeni peeling

          Yeni Yves Rocher Toz Peeling, en sevdiğiniz temizleme jelinizle kullanabileceğiniz ilk toz peeling olması açısından dikkat çekici bir ürün. Yves Rocher Toz Peeling, cildinizi temizlerken aynı zamanda arındırma işlemini yapmanıza da olanak sağlıyor. Temizleme jelinizi avucunuza dökün. Yarım çay kaşığı kadar Yves Rocher Toz Peeling’i temizleme jeline ilave edin ve avucunuzda karıştırın. Nemli cildinize uygulayın. Dairesel hareketlerle masaj yaptıktan sonra iyice durulayın. Uygulamanız sonucu cildinizdeki ölü deri ve kirin tamamen ortadan kalktığını, cildinizin daha pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya kavuştuğunu fark edeceksiniz. Ardından Yves Rocher Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Serumu kullanarak cildinizi korurken gençleştirin!

CEVAP VER