Butik Oteller Kitabı 2017

          Tatillerde tercih edilen oteller farklı kesimlerden insanların beklentilerine hitap edecek şekilde dizayn ediliyor ve günümüzün çoğalan dünyasında beklentiler de çok yönlü. Ülkemizde giderek artan bir arz ve taleple 5 yıldızlı oteller tatillerin gözdesi olsa da, butik otellerde konaklamayı tercih eden geniş bir kitle de mevcut. Bu otellerin kendine has bir atmosferi ve kültürü var zira; aynı şekilde misafirleri de belli bir tatil kültürüne sahip.

          “Butik Oteller Kitabı”, yıllardır butik otel müşterileri için bir rehber vazifesi gördü. Her yeni sezonda gerekli ekleme ve düzenlemeler yapılarak yeniden yayınlandı; beklentilerin karşılanmasında giderek daha kapsamlı bir kaynak oldu. “Butik Oteller Kitabı 2017” de aynı minvalde oluşturulan bir rehber olarak yaz tatili öncesinde binlerce insana yardımcı olacak.

          Kitapta ülkemizde yer alan tam 154 butik otelle ilgili bilgiler sunuluyor. Deneyimli bir ekip tarafından dikkatle incelenerek seçilen oteller, en keyifli tatillere olanak verecek özelliklerde. Üstelik bölgelere ayrılarak kategorik ve daha pratik bir şekilde tanıtılıyor.

          Kitapta yer alan otellerin oda sayısı, yemek mönüleri, yüksek nitelikli fotoğrafları, bulundukları bölgelerin ayrıntılı detayları ve iletişim bilgilerine ulaşabiliyor okuyucu. Sade fakat şık bir tasarım kullanılan kitaptaki içerikler özgün bir şekilde, Türkçe ve İngilizce yazılmış.

          Abc Yayın Grubu tarafından hazırlanarak raflardaki yerini alan kitap, butik otel tutkunlarının faydalanabileceği en yetkin kaynak olarak okurlarını bekliyor.

CEVAP VER