Golden Rose Color Corrector Crayon

          Pürüzsüz ve tek renk cildin ne kadar önemli olduğunu cildinde renk eşitsizliği olanlar iyi bilirler. Özellikle yorgun, uykusuz ya da hasta olduğumuz günlerde gözaltlarımız mor, burun kenarlarımız kırmızı görünür. İşte makyaj böyle günler için var! Bu gibi durumlarda nasıl makyaj yapacağını, ne renk kapatıcı kullanacağını bilmek hayat kurtarır. Son teknolojileri takip eden ve kendini her geçen gün geliştirmeye devam eden Golden Rose, bu konuda imdadımıza yetişiyor! Yeni Golden Rose Color Corrector Crayon renk düzenleyici kalemler bugün En Yenileri’nin konuğu.

Golden Rose Color Corrector Crayon-en yeni kalemler

          İlkokulda öğrendiğimiz renk teorisini hatırlarsınız. Renk teorisine göre bazı renkler üst üste geldiğinde birbirlerinin etkisini ya yok ederler ya da yan yana geldiklerinde daha çok vurgularlar. Makyajda da bu mantık geçerli: Kırmızının zıt rengi yeşildir. Yani siz cildinizdeki kızarıklığı yeşil renkli corrector ile kapatabilirsiniz. Yeni Golden Rose Color Corrector Crayon renk düzenleyici kalemler ile yüzünüzdeki renk eşitsizliklerini ve kusurları mükemmel bir şekilde gizlemek artık çok kolay!

          Yeşil, mor, sarı ve şeftali olmak üzere dört renk seçeneği bulunan Golden Rose Color Corrector Crayon renk düzenleyici kalemlerin her birinin farklı bir görevi bulunuyor. Yeşil renkli kalem kızarıklıkların görünümünü gizlemek için, mor renk soluk, mat görünümü canlandırmak için, sarı, cildinizdeki morlukları eşitlemek için ve şeftali renkli Golden Rose Color Corrector Crayon ise koyu lekeleri kapatmak için kullanılır.

          Kolay uygulanabilir kremsi ve kapatıcı yapısıyla öne çıkan Golden Rose Color Corrector Crayon yoğun kapatıcı fondötenleri tercih etmek yerine basit dokunuşlarla daha iyi görünmenizi sağlayacaktır.

CEVAP VER