Gerçeğin İki Yüzü

          Vizyon takviminde bu Cuma günü yerini alacak “Gerçeğin İki Yüzü”, ABD yapımı bir dram ve yönetmeninden oyuncularına dek popüler bir kadro ile gerçekleştirildi. Proje aşamasındayken yeni gelişmeler nedeniyle bazı değişikliklere gidilmek zorunda kalınsa da, nihayetinde başarılı bir sonuç elde edildi.

Gerçeğin İki Yüzü-en yeni filmler-2

          Dünyaca ünlü oyunculardan Sean Penn’in yönettiği film, en başında kendisinin eski karısı ile başladığı bir yapımdı. Ancak daha sonra ikili boşandı ve o dönem aşk yaşadığı Charlize Theron’a yer verdi yönetmen.

Gerçeğin İki Yüzü-en yeni filmler-3

          Filmin senaryosu Erin Dignam’a ait; müziklerse Hans Zimmer tarafından yapıldı. Başrolde Charlize Theron’a yine dünyaca ünlü bir oyuncu, Javier Bardem eşlik ediyor. Adèle Exarchopoulos, Jared Harris, Jean Reno, Ebby Weyime, Sarah Muhoho ve Merritt Wever ise göze çarpan diğer isimler.

Özet:

          Afrika’da silahlı çatışmaların yoğun olarak yaşandığı bir yerde görev yapmaya çalışan bir doktor, bu coğrafyada yaşanacak en zor durumlardan birini yaşar. Kendisi güzel ve oldukça işinin ehli biridir ve aşk kapısını çalmıştır. Aşık olduğu kişi de tıpkı onun gibi bir doktordur ve bu tansiyonu yüksek bölgede hem işlerini, hem de aşklarını dengeli bir şekilde yürütmeleri o kadar da kolay olmayacaktır.

CEVAP VER