Dagi Mayo Model B0117Y2690SX

          Havaların bir anda ısınması, çoğumuzun denizlerine akın etmesine neden oldu. Girilir mi girilmez mi derken, Bodrum’da, Çeşme’de ve Antalya’da denize girmeler başladı. Hala 2017 sezonunda mayom yok diyenlere geliyor bugünkü yazımız. İç çamaşırı markaları arasında adını kanıtlamış bir marka olan Dagi markasının, en yeni ürünlerinden biri olan Dagi Mayo Model B0117Y2690SX ile bugünkü konuğumuz.

          Zamanın nasıl aktığını bilmediğimiz sahil günleri, kara kış günlerinden sonra hepimize ilaç gibi geldi. Bu doğallığın hâkim olduğu, havluyu alıp çıktığımız günlerde bizi renklendiren ve farklı hissettiren ürünler, üzerimize giydiğimiz mayolardır. Tabii ki bir tercih unsuru olan mayolar, son dönemlerde spor tarzlarıyla oldukça ilgi görüyor. Böyle bir ürün olan Dagi Mayo Model B0117Y2690SX sizlere hem tarz olmayı, hem de konforuyla rahatlığı vaat ediyor.

Dagi Mayo Model B0117Y2690SX-en yeni mayolar

          Dagi Mayo Model B0117Y2690SX önü bisiklet yaka gelen bir ürün. Kolları sporcu tarz daha açık olan modelde, önde fermuar kullanılmış. Bu kısmın göğse kadar gelen tarafı fileli nefes alan kumaştan tasarlanırken, göğüs hizasından devam eden kısmında ise straplez şekilde mayo kumaşı kullanılmış.

          Rengiyle bir deniz tablosunu andıran Dagi Mayo Model B0117Y2690SX, arka tarafında önünde tercih edilen ince fileli kumaş ile yine sporcu tarz tasarlanarak üründe bütünlük sağlanmış.

          Senenin modası öğeler taşıyan ve plajlara renk getireceğiniz Dagi Mayo Model B0117Y2690SX ürününe Dagi’ nin sitesinden ve mağazalarından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER