NYX Perfect Filter Far Paleti

          Bakışlarımız bizim için çok önemli. Vurgulu bakışlar makyajımızın da odağı olmalı aynı zamanda! Bakışlarımızı vurgulamadığımız bir makyaj düşünemiyoruz. Eyelinerlar, maskaralar, göz kalemleri… Ancak göz makyajında göz farının her zaman ayrı bir yeri vardır. Bugün En Yenileri’nin konuğu en sevdiğimiz makyaj markalarından Nyx’in en yenisi Nyx Perfect Filter Far Paleti.

Nyx Perfect Filter Far Paleti-en yeni far paletleri

          Bu sezon cildinizin muhteşem renkler ve ışıltılarla şımartmak istiyorsanız Nyx makyaj ürünleri sizler en için en doğru seçenek olabilir. Fiyat, kalite ve beklentileri karşılama açısından Nyx, “Tam benlik!” diyebileceğiniz yeni far paleti yaratmış: Nyx Perfect Filter Far Paleti sayesinde o özendiğiniz göz kamaştıran göz makyajına siz de sahip olabileceksiniz. Üstelik yeni Perfect Filter Far Paleti ile Selfie filtresine ihtiyacınız kalmayacak!

          Artık gözlerinizde o mükemmel görüntüye ulaşmanız için filtrelerle ileri geri uğraşmanıza hiç gerek kalmadı çünkü Nyx Perfect Filter Far Paletleri ile harika göz makyajlarına imza atabileceksiniz. Far paletlerindeki 10 süper tonun her biri farklı fotoğraf filtrelerinden ilham alınarak, özel olarak tasarlanmış. Aynı palette hem ışıltılı, hem mat, hem de metalik bitişe sahip tonları bulabildiğiniz Nyx Perfect Filter Far Paletlerinde renklerin hepsi harika gözüküyor!

Nyx Perfect Filter Far Paleti-en yeni far paletleri

          Bildiğiniz gibi göz rengi ile uyum sağlayan farlar hem gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkartır hem de bütün dikkatleri gözlerinize çekmeye yardımcı olur.  Nyx Perfect Filter Far Paletleri içerisinde 10 farklı ve birbirinden güzel rengin bulunduğu dört ayrı çeşide sahip ve eminiz biri mutlaka sizin için yaratılmış…

          Malum önümüz yaz ve yaz demek düğün demek. Birbirinden güzel renklere sahip Nyx Perfect Filter Far Paletleri ile bu yaz inanılmaz göz makyajlarına imza atacağınız kesin!

CEVAP VER