Galaksinin Koruyucuları 2

          Bilimkurgu ve aksiyon meraklılarının beğenisini kazanan “Galaksinin Koruyucuları” filmi, gösterime gireceği sıralarda yapımcıları tarafından açıklandığı gibi devam filmi ile macerasına devam ediyor. Aradan geçen üç yılın ardından yine bir ABD yapımı olarak ve aynı başrol oyuncuları ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Galaksinin Koruyucuları-en yeni filmler-2

          “Galaksinin Koruyucuları 2” için dünyaca ünlü şarkıcı David Bowie’nin de projeye dahil olması yönünde yoğun bir talep vardı. Fakat sanatçının ölümü nedeniyle bu talep gündeme alınamadı. Başrol oyuncusu Chris Pratt o dönemde babasını kaybetmişti ve daha sonra yaptığı açıklamalardan birinde, filmin üzüntüsünden ulaşmak için oldukça yardımcı bir faktör olduğunu belirtti.

          Filmin yönetmeni James Gunn, aynı zamanda senaryoya da imza atan isim. Oyunculuklarda Chris Pratt’a Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Michael Rooker, Kurt Russell, Pom Klementieff ve Sylvester Stallone gibi oyuncular eşlik ediyor.

Özet:

          Ekip, yeni bir uzay yolculuklarına çıkmaktadır. Öte yandan da galaksiyi koruma misyonlarını sürdürmeye ve bu uğurda yeni sorunlarla başa çıkmaya çalışırlar. YKarşılarında yine düşmanlar vardır ve ekip ruhu ile onları alt etmeye devam ederler. Bu esnada Peter Quill ile ilgili bilinmeyenlerin sır perdesi de yavaş yavaş aralanmaktadır. Tüm bu gelişmeler, geçmişteki düşmanlarıyla birlikte hareket etmelerini de gerektirecektir.

CEVAP VER