Çağteks 1702 Gelinlik

          Bir marka düşünün ki sloganı “hayallerinizi takip edin” olsun hem de bunu en özel günlerden biri olan, düğün gününüz için söylesin. Heyecanlandığınızı görür gibiyiz. Fazla meraklandırmadan o markayı ve 2017 gelinlik koleksiyonunun en yeni ürünlerinden biri olan Çağteks 1702 Gelinlik ile sizleri buluşturuyoruz.

Çağteks 1702 Gelinlik-en yeni gelinlik

          Geleneksel bakış tarzına, yenilikçi, modern ve göz kamaştırıcı detaylar ekleyen Çağteks markası, gelinlik tercihinizi yapmadan, mutlaka incelemeniz gereken bir marka. Çekimlerini New York’da gerçekleştirdiği Downtown Loyalty koleksiyonunda Didem Soydan’ın üzerinde gördüğümüz Çağteks 1702 Gelinlik koleksiyonun en göz kamaştırıcı ürünlerinden biri olarak yerini alıyor.

          Şıklık ve zarafetin gelinlikteki karşılığı olan Çağteks markası, 1702 Gelinlik modeli ile bu özelliğini kanıtlıyor. Sıfır yaka, kolları püsküllü olan model, yere kadar inen dantellerle tamamlanmış. Yine yere kadar inen duvağı ile tasarlanan bu model, fiziğine güvenen ve düğününde sade şıklığı benimseyen kadınların tercihi olabilir.

Çağteks 1702 Gelinlik-en yeni gelinlik

          Çağteks 1702 Gelinlik, genel kabarık gelinlik algısını kırarak, farklı olmak isteyen kadınların tercihi olabilir. Ayrıca üründe, yere değen etek kısımlarından kullanılan volanlar, modeli daha gösterişli ve şıklaştıran detaylar olarak yerini almış.

          Siz de en özel gününüzde, moda detayları üzerinde olan bu gelinlik modeli gibi bir ürüne sahip olmak istiyorsanız, markanın internet sayfası ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER