Özge Öztimur – Porselen

          Single albümlerin daha revaçta olduğu günümüzde, kısa süreli aralıklarla yeni tekli çalışmalar piyasaya sunuluyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı “Porselen” isimli şarkıyla günün modasına uyan Özge Öztimur, sosyal medyada ilgi görenler arasına katılmayı başardı.

          Sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı gibi hayatı dolu dolu yaşayan biri Özge Öztimur. Motosiklet tutkunu ve bu alandaki bir markanın reklamlarında da boy gösteriyor. Çalışkan kişiliği ile de bilinen şarkıcı, yorumculuğunun yanında söz yazarı ve besteci kimliği ile de üretken bir karaktere sahip.

Özge Öztimur-Porselen-en yeni şarkısı-2

          Birçok ünlü müzisyen gibi, o da çok küçük yaşlarda müzikle haşır neşir olmuş ve önce gitar öğrenerek, ardından şan ve opera eğitimi alarak kariyerinin temellerini atmış. Adını ilk kez duyurmaya başlaması ise Hande Yener ile birlikte çalıştığı yıllara denk geliyor. Aynı zamanda televizyon programlarında sahne alarak da izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

          “Porselen” şarkısının sözü ve müziği yine şarkıcının kendisine ait. Aranjör olarak çalıştığı isimse Turaç Berkay Özer. Klibinde kendisine danslarıyla İdil Burcu Yeşim de eşlik etti ve sosyal medyada son derece beğeniyle karşılandı. Sesi kadar güzelliği ile de ön plana çıkan şarkıcı, kalıcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

CEVAP VER