Mango Çiçek Desenli Elbise

Mango Çiçek Desenli Elbise

          Nisan ayı türlü şakalar içine girip, bize yazın biraz geç geleceğinin sinyallerini veriyor gibi olsa da, inadına yaz diyen vitrinleri görmek, özellikle yağmurlu havalarda insan ruhuna iyi geliyor. Bugünkü En Yenileri yazımız dolaplarında yazlık kışlık yapıp, hüzünle yağmuru izleyenlere gelsin. Mango markasının en yeni ürünlerinden biri olan, bize yazı müjdeleyen, Mango Çiçek Desenli Elbise bugünkü konuğumuz.

          2017 yaz koleksiyonları artık çoğu markanın belli oldu, hatta vitrinlerde yerini aldı bile. Bu koleksiyonlarda en çok dikkat çeken moda detay ise desenler. Birbirinden renkli, çiçekli, geometrik desenlere sahip ürünler, markaların en trend ürünleri. Modanın nabzını tutan Mango markası da, bu trend alarmına Mango Çiçek Desenli Elbise ürünüyle karşılık veriyor.

          Mango Çiçek Desenli Elbise, iki renk çeşide sahip bir elbise olarak tasarlanmış. Biri nude tonların üzerine diğeri ise su yeşili fon üzerine çiçek desenlerine sahip elbise, yaz için ideal bir ürün. Elbisenin iki çeşidinde de akıcı kumaş tercih edilmiş. Derin V yaka önü, dirseklere inen kolları olan Mango Çiçek Desenli Elbise, diz üstü tasarlanmış ve etek uçlarında yine moda detaylardan biri olan volanlarla hareketlendirilmiş. Özellikle küçük göğüslü kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bu ürünü, sneaker ve babetlerle, kolayca kombinleyebilirsiniz. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.