Hakan Altun – Gidemezsin

          “Romantik prens” gibi sıfat ve yakıştırmalarla fantezi-pop müzik türünde eserler veren Hakan Altun, “Gidemezsin” isimli parçasına çektiği kliple bir kez daha hayranlarının karşısına çıktı.

          Son yayınladığı albümün üzerinden iki yıl gibi bir süre geçen şarkıcı, uzun bir çalışma döneminin ardından yeni albüm hazırlıklarını tamamladı. Birçok albüme imza atan Poll Production, bu albüme de etiketini koyan firma oldu. Albümün ismi ve çıkış parçası “Gidemezsin”; dolayısıyla ilk klip için de yine bu şarkı seçildi. Seslendirdiği birçok eser gibi, bu şarkının da söz ve müziği Hakan Altun’a ait.

          Şarkının klibi için konsepte uygun bir daire seçildi ve ayrıca farklı yerler de çekim için kullanıldı. Aynı gün başlayıp sona eren klibin çekim aşamasında Hakan Altun’a eşlik eden isimse Andela Dihitrijevic oldu. Aynı zamanda model olarak kariyerini sürdüren bu isim klibe farklı bir renk katmış oldu.

          Son dönem albümlerinin yaz mevsimine az bir süre kala fazlalaşması ile yaz konserlerinde dinleyicilere epey bir seçenek sunulacak gibi görünüyor. Furyaya katılan Hakan Altun’un yeni şarkılarının ne derecede beğenileceğini ise önümüzdeki günler gösterecek.

CEVAP VER