Yusuf Güney – Sevdaluğun Sarmadı

          Popüler müzik dünyasında peş peşe gelen yeni klipler dinleyici ve izleyicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaz mevsiminde düzenlenecek konserler öncesinde adeta bir ısınma turu işlevi görüyor bu klipler. Yusuf Güney de bu furyaya katılan ve albümündeki ederlerine belli aralıklarla klip çekmeyi ihmal etmeyen isimlerden biri.

          Rafet El Roman ile yaptığı çalışmalarla müzik dünyasına ısınan ve tek başına devam ettiği günden beri de başarılarını sürdüren şarkıcı, son yayınladığı “Kaptan”isimli albümüyle de yükselişini sürdürdü. Albüm içerisinde bir Karadeniz ezgisi olması itibariyle farklı bir yer tutan “Sevdaluğun Sarmadı”, şarkıcının söz ve müziklerini kendi yaptığı bir eser. Düzenleme kısmında ise Mehmethan Dişbudak görev aldı.

          Şarkı için çekilen video klibin yönetmenliğini üstlenen isim ise Erkan Nas oldu. Sosyal medya üzerinde yayınlandığı günden itibaren büyük bir izlenme oranı yakalayan klip, rakamların çok önemli olduğu bu dönemde milyonları zorlayan bir sayıya ulaşmış durumda. Önümüzdeki günlerden itibaren bu sayının çok daha artacağını kestirmek zor değil açıkçası.

CEVAP VER