Vitalizma Arise ve Rise Saç Bakım Ürünleri

          Son zamanlarda ünlü sanatçılar ve vloggerlar tarafından adını çokça duyduğumuz Vitalizma Arise ve Rise saç bakım ürünleri bugün En Yenileri’nin konuğu.

          Konu saç olduğunda hepimiz dönem dönem bir takım sorunlar yaşıyoruz. Boya sonrası oluşan yıpranmalar, koparak dökülmeler, saç yanığı ve bir türlü uzamak bilmeyen saçlar… Bütün bu problemler Vitalizma Arise ve Rise ile artık son bulacak gibi gözüküyor! İçeriği tamamen bitkisel olan Vitalizma Arise ve Rise saç bakım ürünleri, kısa bir zaman diliminde eski sağlıklı saçlarınıza kavuşmaya yardımcı olmayı vaat ediyor.

          Vitalizma Arise ve Rise zengin bitkisel içeriği ile saçlarınıza ihtiyacı olan tüm bakımı sağlama ve bunu 20 dakika gibi kısa bir sürede başarma konusunda oldukça iddialı. Vitalizma Arise ve Rise’ın içerisinde Demir Bitkisi Özü, Mürver Bitkisi Özü ve Atkuyruğu Bitkisi Özü bulunuyor. Bu özlerle saç köklerinizin, yıpranan saçlarınızın, kırık saçlarınızın ve saç dökülen bölgelerde olan deformasyonların onarımı sağlanıyor.

Vitalizma Arise ve Rise Saç Bakım Ürünleri-en yeni bakım ürünü

          Vitalizma Arise ve Rise, aktarlardan alıp kendi hazırladığımız karışımlar gibi, aşina olduğumuz bir karışım aslında. Ürünlerin güzel yanı; hem doğal ve bitkisel karışımlar olmaları hem de saçta ağırlık yapmadan etkisini ilk kullanımda gözle görülür şekilde göstermeleri…

          Vitalizma ürünleri bir sprey ve bir yağdan oluşuyor. Üstelik uygulaması da çok kolay! Duştan önce saçınıza Vitalizma Arise Sprey’i eşitçe sıkarak masaj yapıyorsunuz. 10 dakika bekletip ardından saçınızı şampuanla yıkayarak arındırıyorsunuz. Uygulamadan 1 gün sonra ise Vitalizma Rise ile saçlarınıza bakım yapıp ve 20 dakika dinlendiriyorsunuz. Yani Vitalizma Arise Sprey saçlarınızı onarırken, Vitalizma Rise ise bakım yapmayı vaat ediyor. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde olmayan Arise ve Rise’ın yan etkisi de bulunmuyor.

          Dünya çapında kozmetik raflarında da yerini alan bu ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz firmanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER