Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta

          Rengârenk, sıcacık günleri özlemle beklerken, kombinlere uygun yazlık çanta modelleri de yavaş yavaş gözümüze çarpmaya başladı. Vitrinlerdeki hareketlere bakıldığında, çanta modellerinin de bundan nasibini aldığını söyleyebiliriz. Her ürünü bir tarz örneği olan Stradivarius markasının, en yeni modellerinden biri olan Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta bugünkü konuğumuz.

Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta-en yeni giyim

          Bir kombinin olmazsa olmazı çantalar, aynı zamanda kadınların vazgeçilmez aksesuarıdır. Yazlık çanta deyince ise aklımızda daha çok küçük, sevimli, salaş modeller geliyor. Modanın sıkı takipçisi markalar arasında ilk sıralarda yer alan, Stradivarius markası yine çok tarz bir ürün olan Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta ile bu yaz pek çok kadının gönlünü çalacak gibi duruyor.

Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta-en yeni giyim

          Stradivarius Çapraz Askılı Rafya Çanta yaz aylarında pek çok markanın tercih ettiği hasır ya da rafya dediğimiz malzemeden yapılmış bir ürün. Dikdörtgen biçiminde tasarlanan bu çanta, çapraz askısına ek olarak, elde tutmamızı sağlayan saplara da sahip. Üzerinde göz kırpan kırmızı dudaklı hoş bir işleme bulunan ürün bu yaz her kombininizde star parça olmayı vaat ediyor.

          İçine telefon, cüzdan ve parlatıcınızı atıp, ister sahilde, ister dışarıda gezerken rahatlıkla kullanabileceğiniz bu çantayı, Stradivarius mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER