Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj

          Uygun fiyatlarla kaliteli ve sağlıklı makyaj ürünlerini bizlere sunarak mucizeler yaratmanızı sağlayan ve güzelliğimize güzellik katan Max Factor, en yeni dudak ürünü Colour Elixir Velvet Mat Rujlar ile karşımızda!

Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj-en yeni ruj

          Mat rujlar şüphesiz makyaj dünyasına damgasını vuran ürünler oldu. Biz de mat rujları o kadar sevdik ki görünüşe göre uzun bir süre daha bizimle olacaklar. Ancak unutmayın, mat ruj saten elbise gibidir. Güzeli de çirkini de belli eder. Üstelik adı üstünde mat oldukları için dudakları kurutmaya da eğilimlidirler. Ancak Colour Ellixir serisinin yeni üyeleri Velvet Mat Rujlar ile artık değil!

Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj-en yeni ruj

          Dudaklarda kadifemsi mat görünüm için yaratılan Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Rujlar ile hem mat bitiş hem de nemlendirme artık mümkün! Tek bir dokunuşla kremsi, yoğun bir renk sağlayan Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj, dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda besleyip ve korumayı da vaat ediyor.

Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj-en yeni ruj

          Göz alıcı renk seçeneğine sahip Colour Elixir Velvet Mat Rujlar, dudaklarınıza tam kapatıcılık sağlayan bir görünüm verecek ve bunun yanında uzun süre kalıcılık sağlayacak olmaları ile heyecan verici ve favorimiz olmaya aday ürünler arasında yerini çoktan aldı.

Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj-en yeni ruj

          Max Factor güzellik elçisi Bensu Soral, yeni Colour Elixir Velvet Mat Rujları sizler için tek tek denemiş. Peki, sizin favoriniz hangisi?

CEVAP VER