Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek

          Kapıda olan yaz günlerini hepimiz özlemle bekliyoruz. Parmak arası terlikler, bol salaş çantalar,  kısa kot şortlar üstüne farklı alternatifler. İşte o alternatifler bu sene oldukça renkli olacak. Aslında bu yaz ne giysek oldukça renkli olacak. Trend ürünlerin adresi Pull & Bear markası, en yeni ürünlerinde yaza damgasını vuracak bir ürün olan, Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek ile karşınızda.

Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek-en yeni Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek-en yeni

          Yaz modası hemen hemen her markanın vitrinlerini süslemeye başladı. Hepsinde dikkat çeken en önemli detay ise renkler. Bu sene renkler ve desenler oldukça moda. Alacağımız her yeni üründe göreceğimiz bu moda detay, modanın kalbinin attığı Pull & Bear markasının da ürünlerine yansımış. Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek sezonun en trend ürünleri arasında yer almış durumda.

Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek-en yeni Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek-en yeni

          Yazın bol şekilde tasarlanmış modeller, sıcak günlerde oldukça tercih edilen ürünlerdir. Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek de bu özelliği ile ilk görüşte vurulacağınız bir model. Dirseklerde biten geniş kolları, derin V yakası ile gömlek, her yapıdaki kadına uygun tarzda tasarlanmış. Fakat ürünün en çarpıcı tarafı kesiminden çok deseni. Senenin moda detayı siyah üzerine tropikal desenlerle renklendirilen bu gömlek, tek başına star parça olma özelliği ile size şıklığı vaat ediyor.

Pull & Bear Tropikal Baskılı Gömlek-en yeni

CEVAP VER