Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu – Sevdalım Hayat

          50. sanat yılında “Bir Kuşaktan Bir Kuşağa” isimli albümle onore edilen Zülfü Livaneli, “Çocuk Kalbim Seni Söyler” isimli grubun yeni klibiyle tekrar gündemde. Sanatçının adeta hayat yolculuğuna ithaf ettiği duygusal çalışma “Sevdalım Hayat”, bu kez hayli naif bir isme sahip olan grup tarafından seslendirilmişti. Çekilen bu yeni kliple görsel anlamda da yeni bir vücut buluyor şarkı.

          Yirmi yılı aşkın bir süre önce yayınlanan “Neylersin” albümünün en kalıcı şarkılarından biri olarak bugünlere geldi “Sevdalım Hayat”. Zülfü Livaneli’nin rol aldığı klibi zaman zaman ekranlarda yer bulan, sosyal medyada hala paylaş ılan bir çalışma.

Seslendirdiği birçok şarkı gibi bu şarkının söz ve müziği de sanatçı tarafından yapılmış, aranje kısmı ise Mehmethan Dişbudak eliyle kotarılmıştı.

          Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu’nun şarkı için yayınladığı video, Zülfü Livaneli’ni 50. sanat yılının kutlandığı gecede yapılan çekimlerle hazırlandı. Diğer sanatçı arkadaşlarıyla gayet eğlenceli bir atmosferde yıl dönümünü kutlayan Livaneli’nin coşkusu izlenmeye değer ve seyircilerde nostaljik bir tat bırakıyor.

CEVAP VER