Gülüşünüz İçin Yeni Makyaj Malzemeniz: Signal White Now Touch

          Göz alıcı bir gülüş, güzelliğin vazgeçilmez bir parçasıdır. Beyazlık denince aklımıza ilk gelen markalardan biri olan Signal, yeni White Now Touch Beyazlık Kalemi ile kusursuz gülüşler için dişlerinize tek dokunuşla uygulayacağınız yeni bir makyaj malzemesi sunuyor. Signal White Now ürün serisinin en yeni üyesi Signal White Now Touch Diş Beyazlık Kalemi dişlerinde anında beyazlık arayanlar için geliştirilmiş!

Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi-en yeni

          Signal, ağız bakımı ve anında beyazlık için inovatif bir ürün ile karşımızda. Devrim niteliğindeki yeni Signal White Now Touch anında beyazlık kalemi, tek dokunuşla anında bembeyaz ve göz alıcı bir gülüş elde etmek isteyenlere, heyecan verici bir deneyim yaşatıyor. Peki, bunu nasıl yapıyor?

Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi-en yeni

          Devrim yaratan özel “Blue Light”, yani Mavi Işık Teknolojisine sahip olan Signal White Now Touch Beyazlatıcı Kalem, bu sayede dişlerin tek seferde daha beyaz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Siz de ne yaparsanız yapın diş lekelerinizden kurtulamıyorsanız, Signal White Now Touch Diş Beyazlık Kalemi aradığınız çözüm olabilir…

          Signal White Now Touch Diş Beyazlık Kalemi, özel formülü sayesinde dişlerdeki kahve, sigara ve benzeri lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Diş lekelerini yok edemeyenlere yardımcı olan bu ürün lekeli olan kısımların yanı sıra dişin diğer bölümlerinde de beyazlık sağlıyor.

Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi-en yeni

          Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi, kullanım açısından da çok pratik bir ürün. Kalemin içindeki beyazlatıcı sıvıyı dişinize aktarmak için kalemin arkasında birkaç kez basın. Ardından ucunda beliren sıvıyı tüm dişlere yayarak sürün ve ağzınızı kapatmadan bir dakika boyunca bekleyin. Ürünün içindeki mavi pigmentlerin ve ışık yansımalı parçacıkların diş yüzeyinde belirmesi ile dişteki renk kusurlarını giderme işlemi de başlamış oluyor.

          Günlük kullanıma uygun ve pratik olan Signal White Now Touch Beyazlık Kalemini çantanıza atıp, istediğiniz her an dişlerinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkartabilir ve dişlerinizi sarı gösterir endişesiyle sürmeye çekindiğiniz o koyu rujunuzu gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz!

CEVAP VER