Max Steel

          Son yılların yükselen değeri bilimkurgu ve aksiyon türü filmleri, bu yıl meraklılarını tatmin edecek ölçüde bir çeşitlilikle vizyona giriyor. Ülkemizde yarın gösterim bulacak “Max Steel” de bunlardan biri. Televizyon ekranlarında yüksek bir izlenme oranı yakalayan animasyon serisinden esinlenilerek üretilen proje, aynı ilgiyi beyazperde üzerinde de görmeyi hedefliyor.

Max Steel-en yenileri-2

          Filmin deneme çekimlerinde Noah Silver gibi isimler de katılım gösterdi ve titiz bir çalışma sonrasında yapılan küçük değişiklerle eser bugünkü halini aldı. Stewart Hendler’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Christopher Yost yazdı. Müziklerse Nathan Lanier imzası taşıyor.

Max Steel-en yenileri-3

          Karakterlere hayat veren isimler arasında dünyaca ünlü isimlerden Andy Garcia da var. Ben Winchell, Maria Bello, Ana Villafañe, Mike Doyle, Phillip DeVona, Billy Slaughter ve Megan Hayes ise diğer göze çarpan isimler.

Özet:

          Max McGrath, ergenlik yaşlarını sorunsuz bir şekilde sürdüren bir gençtir. Neden sonra bedeninde oldukça farklı bir durumun varlığını keşfeder. Dünyanın en büyük enerjisini üretebilen bir vücuda sahip olmakla beraber, yaşamını onunla birlikte devam ettirmesi bir tekno-organik olan Steel ile birleşmesiyle mümkündür. Birbirine muhtaç olan Max ve Steel aynı zamanda yakın birer arkadaş olmaya karar vererek birbirlerine destek olur. İstedikleri forma büründükleri andan itibaren amaçları uzaylı saldırılarına engel olmak ve merak ettikleri gizemleri çözmek olacaktır.

CEVAP VER