Henna HGB0411 Gelinlik

          Bahar bize soğuk günleriyle sürpriz de yapsa, planlanan olayları değiştiremiyor. Düğün tarihleri bu aylarda olanların, buldukları kapalı mekân alternatifleri imdatlarına yetişiyor. Her şeyin bizim için olduğu bu günlerde ise, tek yapmamız gereken içimize sinen kıyafet içerisinde olmak oluyor. Bunun için de alternatifleri iyi değerlendirmeliyiz. Bugün En Yenileri’nde sizleri yine bir gelinlik markası ile tanıştırıyoruz. Henna markasının 2017 koleksiyonundaki en yeni ürünlerinden biri olan Henna HGB0411 Gelinlik ürünü karşınızda.

Henna-HGB0411 Gelinlik-en yeni gelinlik

          Pek çok modelden eleyip, doğru gelinliği seçmek, düğün gününüzdeki en önemli hadiselerden biri. Sadece güzel olmaktan öte, rahat ve vücudunuza uygun giyinebilmek, belki de hayatınızın en önemli gününde, sizi mutlu edecek detaylar arasında yer alıyor. Bunun için size yepyeni bir alternatif sunuyoruz. Henna markasının 2017 koleksiyonunda yer alan ürünlerinden, çarpıcı bir model olan Henna HGB0411 Gelinlik, belki de rüyalarınızdaki gelinlik olabilir.

          Tamamı üç boyutlu dantelle tasarlanan Henna HGB0411 Gelinlik, özel tasarım bir ürün. Göğüs bölgesi kalp şeklinde olan ve bu kısımdan V şeklinde başlayıp, bileklere kadar devam eden dantellerle gelinlik, oldukça gösterişli bir gelinlik. Etek şekli prenses model olarak tasarlanan Henna HGB0411 Gelinlik, yine yere kadar devam eden üç boyutlu dantellerle, kendinizi bir masal kahramanı olarak hissetmenize neden olabilir.

          Siz de bu özel gününüzde oldukça gösterişli bir gelinlik giymek istiyorsanız, bu modeli düşünebilirsiniz. En yeni ürünlerden haberdar olmak için, bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER