Ayşegül Aldinç – Kendisi

          Birkaç kuşağın müzik hafızasında yer etmeyi başaran Ayşegül Aldinç, sesi ve yüzünü eskitmeden güncel kalma yeteneğine de sahip. Dönemin yenilerine taş çıkartırcasına kendi kulvarında ilerleyişini sürdürüyor. Bu takdir edilesi özelliklerinin ışığında çıkardığı son albümü “Sek’iz”, pop müzik dinleyicilerini tatmin eden bir çalışma oldu. On altı yıllık bir aradan sonra yayınladığı ve popüler isimlerle çalıştığı sekiz şarkılık albümle hedefine ulaştığını söyleyebiliriz şarkıcının.

          En son Yüksek Sadakat grubu ile birlikte seslendirip klip çektiği “Aşk Gelince” ile dinlemiş ve izlemiştik Aldinç’i. Beğeni kazanan eserin ardından albüm kapsamındaki çalışmalarını aralık vermeksizin sürdürüyor sanatçı ve sıradaki klip “Kendisi” isimli şarkı için geliyor.

          Söz, müzik ve düzenleme aşamalarının tümünü Kenan Doğulu’nun üstlendiği şarkı, albümün öne çıkan çalışmalarından olmakla birlikte, beşinci klip olarak ekranlarda yer bulacak. Şarkının yazılma hikayesiyse özel bir durum içeriyor. Şarkıcı günlük hayatta etkilendiği bir olayı şiire döktükten sonra söz konusu şiir bu şarkıya ilham olmuş çünkü.

          Son klibin yayınlanmasının ardından muhtemelen belli aralıklarla diğer üç şarkıyı da kliplendirecek Ayşegül Aldinç ve kalıcı bir ses olarak yoluna devam edecek.

CEVAP VER