Son Macera

          Orijinal adı “Going In Style” olan “Son Macera” filmi, bir polisiye komedi olarak bu hafta ülkemiz sinemalarında yer bulacak. ABD yapımı filmin en dikkat çeken tarafı ise popüler oyunculardan oluşan kadrosu.

Son Macera- En Yeni Filmler-2

          Morgan Freeman, tüm sinemaseverlerin yakından tanıdığı, Oscar dahil birçok ödüle layık görülen ve fazla sayıda filme imza atmış bir oyuncu. Dolayısıyla filmde göze ilk çarpan şey onun varlığı. Ayrıca onun gibi geçmişte Oscar Ödülü kazanan Alan Arkin ile Michael Caine de film kadrosunu süsleyen iki isim.

Son Macera-en yeni filmler-3

          Yönetmenlik koltuğunda Zach Braff oturuyor. Senaryoda Theodore Melfi, müziklerde Rob Simonsen imzası var. Morgan Freeman, Alan Arkin, Michael Caine dışında rol alan başlıca oyuncular ise Ann-Margret, Joey King, Christopher Lloyd, John Ortiz ve Matt Dillon.

Özet:

          Çok uzun bir arkadaşlık geçmişleri olan Joe, Willie ve Al, her daim yoksulluk çekmek zorunda kalmış üç ihtiyar olarak yaşamaktan bıkmıştır. Bu durumdan kurtulabilmenin yolunu uzun uzadıya tartışırlar ve sonunda ortak bir karara varırlar. Bir bankayı soyacak ve hayatlarının bundan sonrasını zengin olarak geçireceklerdir. Oysa hiçbiri silah kullanmayı bilmemektedir ve en tecrübesiz halleriyle bu işe girişeceklerdir.

CEVAP VER