İrem Derici – Tek Taş

          İrem Derici, son 5 yıldır pop müzik yorumcusu olarak kariyerini sürdürüyor ve bir şarkı yarışması ile başlayan müzik macerasında büyük mesafe kat ettiği söylenebilir. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Harun Kolçak ile yaptığı “Gir Kanıma” düetiyle gündeme gelmiş ve olumlu eleştiriler almıştı. Son günlerde giderek daha fazla zayıflaması konuşulurken, “Tek Taş” isimli şarkısı ile yine müzik gündeminde yerini alacağını duyurdu İrem Derici. 21 Nisan tarihi itibariyle şarkı müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

          “Tek Taş” şarkısının söz, müzik ve düzenlemesinde aynı ismin imzası var: Çağrı Telkıvıran. Son dönemin en popüler müzisyenlerinden biri olan Telkıvıran’ı farklı pop şarkıcıları ile olan çalışmalarından da biliyoruz… Klip için seçilen yönetmense Erdinç Kazımoğlu.

          İrem Derici, sosyal medyada şarkısının tanıtımını yaparken enteresan bir kampanya düzenleyerek kadınların ilgisini çekti. Hayranlarından kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi eğlencelerde çekildikleri fotoğrafları kendisine göndermelerini isteyen şarkıcı, en eğlenceli bulduğu 5 fotoğrafın sahibine kendi yaptığı dolmaları göndermeyi vaat etti. 1 kilo dolma yapıp video çekerek yayınlayacağını da sözlerine ekleyen Derici, ilk andan itibaren takipçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

          Yaz sezonu öncesinde yeniden çıkış yapmaya hazırlanan şarkıcının bu amacına ulaşmakta pek zorlanmayacağını öngörmek mümkün.

CEVAP VER