Penti Haki Arizona Half Band Bikini Üstü

          Yaz mevsimi yaklaşıyor. Yazın vazgeçilmezi plaj modası ürünler de vitrinlerde yerini almaya başladı. Her sezon yepyeni ürünüyle, plaj modasının öne gelen markalarından biri olan Penti, bu sezon da adından söz ettirecek gibi duruyor. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan, Penti Haki Arizona Half Band Bikini Üstü şimdi En Yenileri’nde karşınızda.

          İç giyim deyince, her kadına hitap eden bir marka olan Penti akla geliyor. Geniş ürün yelpazesi ve birbirinden renkli tasarımlarıyla büyüleyen marka, bu sezon da plaj modasında ortalığı kasıp kavuracak. Markanın koleksiyonunda yer alan, en yeni ürünlerinden, Penti Haki Arizona Half Band Bikini Üstü ürününü sizler için inceledik.

Penti Haki Arizona Half Band Bikini Üstü-en yeni bikiniler

          Göğüsleri güzel bir şekilde kavrayan ürün, plajda size rahatlığı vaat eden bir model. Bunun yanında bu bikini üstü, sağladığı doğal görünümle, vücut hatlarının orantılı görünmesini sağlıyor. Boyundan bağlamalı olan üründe, yuvarlak kesim tercih edilerek, toparlayıcılık faktörü de sağlanmaya çalışılmış. Bu senenin rengârenk modasına da uyum sağlayan Penti Haki Arizona Half Band Bikini Üstü, çoğunluğunun haki renkten oluşmasına ek olarak, alt kısmında pek çok renk geçişine sahip. Bu özelliğiyle pek çok bikini altına da uyum sağlayabilecek bu ürünü, üç ve üçün katları alışverişlerinizde sahip olacağınız %25 indirim avatajıyla, Penti mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER