Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu

          Yaza yepyeni bir saç rengiyle girmeye ne dersiniz? Üstelik radikal bir değişiklikten de söz etmiyoruz. Kendinizi doğal saç rengi tonlarının akımına bırakmanız yeterli!

          Garnier’ın yakın zamanda çıkarttığı en yeni saç boyası koleksiyonu Color Naturals Doğal Tonlar bugün En Yenileri’nin konuğu. Siz de doğal saç renklerinden vazgeçemeyenlerdenseniz, âşık olunası renkler barındıran bu yepyeni koleksiyona bayılacaksınız!

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu-en yeni saç boyası

          Malum kadınlar belirli aralıklarla makyajında, giyim tarzında, saç kesiminde ama en fazla da saç renginde değişiklik yapmak ister. Bu durum genelde ya mevsim değişikliği, ya da istemediği bir durumu, olayı geçmişe gömme isteğiyle alevlenir. Yani kadınlarda değişiklik saçlardan başlar! Hayatımızda bir şeyleri yenilemek istediğimizde ilk iş saçlarımıza yönelen biz kadınların yıllardır bu konuda en iyi yardımcısı olan Garnier, Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu ile bir kez daha yanımızda!

          Doğallık akımı, bakım rutinlerinden makyaja ve son olarak da saç renklerine sıçradı. Yeni Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu’nun doğal saçtan ayırt edilemeyecek renk seçenekleri, kül, altın ve irize yansımalarının mükemmel dengesine sahip. Sağladığı bu nüanslar sayesinde saça doğal rengini verme konusunda Garnier’ın yeni saç boyası koleksiyonu bu konuda oldukça iddialı.

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu-en yeni saç boyası

          Değişimin başlangıç noktası olan saç boyama konusunda sonradan pişman olmamak için kullanacağımız boyanın saçımıza ve vücudumuza zarar vermemesi de önemli bir kıstas. Doğal Tonlar Koleksiyonu, saçlarına natürel bir renk verirken aynı zamanda saçları yıpratmıyor. İçeriğindeki besleyici yağlar sayesinde saçlara bakım yapıyor.

          Garnier Color Naturals Doğal Tonlar, saça derinlemesine nüfuz ederek ve rengi saçta hapsediyor. Böylece saç renginiz uzun süre kalıcılığı ve parlaklığını koruyor. Bu koleksiyon 3 farklı renge sahip; doğal koyu kumral, doğal kumral ve doğal açık kumral. Sanırım en zor karar, bu 3 güzel renk arasından seçim yapmanız olacak!

CEVAP VER