Aydın Kurtoğlu – Pişman

          Pop müzik şarkıcılarının yeni albümleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Son projelerde göze çarpan ilk şeyse şarkıların arka planında tecrübeli isimlerin yer alması. Bir maxi single projesi ile isminden söz ettiren Aydın Kurtoğlu da böyle bir yöntem uygulayanlardan biri. “Pişman” isimli albümde müzikseverlerin yakından tanıdığı isimler var.

Aydın Kurtoğlu-Pişman-en yenileri-2

          13 şarkının yer verildiği albümde şarkıcının daha önce seslendirdiği eserlerin yeni yorumlarının dışında albüme ismini veren şarkı dahil üç yeni şarkı ve bir cover var. “Tüh Tüh” ve “Spor Aşk” yeni şarkılar olarak ön plana çıkıyor. Cover ise “Mevsim Bahar” şarkısına yapıldı ve aranje Mustafa Ceceli tarafından yapıldı. Bu şarkı dışında albümün genel aranjörlüğünü ise Serkan Balkan üstlendi.

          Albümün çıkış ve şarkısı olarak “Tüh Tüh” seçildi. Hakkı Yalçın’ın sözlerini yazdığı, Ceyhun Çelikten’in müziğini yaptığı şarkı için çekilen klipte Aydın Kurtoğlu’na Ebru Şahin eşlik etti. Giden sevgilinin hikaye edildiği klibin yönetmenliğini bu alanın en önemli isimlerinden Kemal Başbuğ yaptı. Metro istasyonunda yapılan çekimlerde 60 kişilik bir ekip görev yaptı.

          Sosyal medyada dönmeye başlayan klip, izleyici ve dinleyicilerce beğeniyle takip ediliyor.

CEVAP VER