Koton Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket

          Koton markası, sezona yine sıkı bir başlangıç yaptı. Marka yüzü olarak Fahriye Evcen ile çalışan Koton, kış aylarında kumaş kaban ile yakaladığı başarıyı, yazın beyaz jean modası ile devam ettiriyor. Reklam filmlerinin ekranlarda dönmeye başladığı bugünlerde, biz de markanın en yeni ürünlerinden biri olan, Koton Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket ürününü sizlerle buluşturuyoruz.

Koton Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket-En Yeni Ceket

          Koton markası, herkese hitap eden markalar arasında, her ürünüyle kendinden söz ettirmeyi başaran bir marka olarak piyasada yerini korumaya devam ediyor. Markanın çocuk giyimden, spor giyime, casual giyimden, ofis şıklığına kadar sunduğu geniş ürün yelpazesinde, bu sezon en ilgi çeken, Fahriye Evcen ile oluşturduğu beyaz jean koleksiyonu oluyor. Bu koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan, reklam filmlerinde Fahriye Evcen’in de giydiği ceket ise en çarpıcı ürünlerinden biri.

Koton Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket-En Yeni Ceket

          Arkasında melek kanatları şeklinde, yıldızlarla yapılan bir işlemesi olan Koton Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket, koleksiyonun star parçaları arasında yerini aldı. Kollarında ve ön cep kısımlarında senenin modası volanlar kullanılan ceket, bembeyaz rengiyle oldukça çekici bir ürün. Düğmelerinde koleksiyonun adını taşıyan Fahriye Evcen For Koton Jeans Ceket, hem spor hem de şık tarzıyla, Koton mağazaları ve sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER